My pracujeme, vy vyděláváteVydělávejte na naší práciNeplaťte, když nevyděláváte

Jakým se stát investorem

Proč s námi investovat do obchodních strategií?

Pasivní investor

Nabízíme Vám systém synchronního obchodování jehož princip spočívá v kopírování úspěšných obchodníků. Naší odměnou je pouze provize za ziskové obchody. Toto je hlavní rozdíl vůči ostatním systémům kde jsou obchodníci placeni za počet obchodů, bez ohledu na zisk či ztrátu, nebo za poskytování tipů kde je obchodník placen počtem akceptovaných tipů atd, ovšem opět bez ohledu na zisk či ztrátu a navíc se neskrýváme v anonymitě.

Moderní technologie

Díky systému Multi account money management (MAMM) a licence pro správu kapitálu, může jedna strategie zhodnocovat peníze i pasivním investorům se stejným výsledkem jakých dosahuje profesionální trader nebo algoritmický obchodní systém.

Transparentnost

24/7 přístup do klientské zony kde jsou vidět veškeré pohyby, zůstatky, poplatky, vklady či výběry.

Bezpečnost

Veškeré vklady investorů jsou uloženy na jejich jméno v české či slovenské bance a zákonem pojištěny. Peníze jsou vždy odděleny od účtu brokera, který je regulován evropským orgánem a dozorován ČNB. Vše v souladu se směrnicí MiFID a MiFID II.

Podpora a likvidita

V pracovní dny je k dispozici podpora v českém i slovenském jazyce. Žádné dlouhé výpovědní lhůty, peníze pro výběr máte prakticky kdykoliv k dispozici.

 

Tento způsob investování Vám nabízíme ve dvou variantách:

  • středně konzervativní - tato staregie je již dostupná od částky 100$. Jejím cílem je zhodnocování prostředků ve výši 2-5% měsíčně. Strategie běží na účtu MAMM (viz. obrázek) u L.F. Investment Limited přes vázaného zástupce Purple Trading s.r.o.. Pro registraci pokračujte zde.
  • vysoce agresivní - tuto strategii nedoporučujeme pro začínající investory z důvodu vysoké volatility zisků ale i ztrát. Strategie běží navíc na profesinálním účtu typu PAMM. Velmi doporučujeme se před registrací a napojením se s námi spojit. Tato strategie běží u TeleTrade - DJ International Consulting Ltd. Chcete-li se přesto registrovat a "napojit" sami pokračujte zde.

 
Aktivní investor

Nabízíme Vám možnost naučit se základy obchodování, a to hlavně měn. Předpokládáme, že budete určitý čas věnovat samostudiu, poté si otevřete demo účet aby jste se naučili obchody otevírat, zavírat atd. Během této fáze se o Vás již začneme aktivně starat a poukazovat na Vaše dobré i špatné kroky. Současně doporučujeme již otevřít reálný účet s částkou min. 1.000 $ (viz. sekce pro pasivní investory) a sledovat reálné obchodování skutečných obchodníků. Až budete na demo účtu kontinuálně v zisku přikročíme k reálnému obchodování. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Neváhejte nás kontaktovat

Vyplňte Vaše jméno
Vyplňte Váš telefon
Vyplňte Váš e-mail
Napište text Vaší zprávy