My pracujeme, vy vyděláváteVydělávejte na naší práciNeplaťte, když nevyděláváte

Několik slov o nás

Obchodováním na burze se zabýváme již od září roku 2012. Cca 77 % retailových, tedy amatérských obchodníků utrpí ztráty, protože obchodování na finančních trzích není procházkou růžovým sadem. Ani naše počátky nebyly jednoduché. Naší specializací je FOREX, tj. obchodování měn.

Ve chvíli, kdy jsme začali být dlouhodobě kontinuálně ziskoví, jsme usoudili, že si můžeme dovolit naše zkušenosti nabídnout dalším začínajícím i zkušeným investorům.

V lednu 2018 jsme splnili všechny podmínky pro získání statusu Master Trader a ve stejném měsíci jsme získali prvního klienta, který s námi za první rok obchodování dosáhl zisku 55,97 %. Relativně vysoká úspěšnost a hlavně vysoký podíl zisku klientům, přivedl naší společnosti další investory. K počátku roku 2019 obchodujeme s investicí klientů ve výši více než 1 milion Kč. Domníváme se, že úspěšnost obchodování a spokojenost investorů v loňském roce nás opravňuje k veřejné prezentaci, tedy nabídky spolupráce pro další investory.

Na jaře roku 2018 vešly v platnost nařízení evropské unie MIFID II a ESMA, které svými úpravami a podmínkami většině obchodníků způsobily nemalé obtíže a ztráty. I naše společnost zaznamenala v tomto období nepodstatný propad, ale po splnění stanovených podmínek jsme úspěšně aktivovali Obchodní účet Profi.

Pokud nemáte zájem na burze aktivně obchodovat, nemáte čas, nebo se nechcete zabývat denním sledováním grafů, technických analýz, studováním trhů a dalších nezbytných povinností spojených s uspokojivým výsledkem, ale přesto chcete být pasivním podílníkem, pokračujte zde.

Máte-li však čas, peníze, hodně trpělivosti a ochotu nést sami odpovědnost za své investice a tedy začít aktivně obchodovat na burze, pokračujte zde.

Obchodní účty jsou vedeny v USD u TeleTrade - DJ International Consulting Ltd a nově také u L.F. Investment Limited přes českého vázaného zástupce Purple Trading s.r.o.

Chcete vědět víc? Domluvte si s námi schůzku.

+420 602 309 399

Jost Vevera
Jost VeveraProfesionální traderobchod@jostrademus.cz