My pracujeme, vy vyděláváteVydělávejte na naší práciNeplaťte, když nevyděláváte

Jak se u nás registrovat

Pro registraci do středně konzervativní strategie Jostrademus

 1. Prostřednictvím následujícího odkazu se registrujete u brokera Purple Trading s.r.o. (registrace - odkaz).
 2. Posléze budete vyzváni k zaslání identifikačních dokladů - barevný sken osobního dokladu např. OP a jeden tzv. identifikační doklad např. faktura za plyn, mobil atd. z důvodu ověření adresy. Po jejich schválení se stane Vaše "internetová kancelář" autorizována.
 3. Do emailu Vám přijdou přihlašovací údaje k internetové kanceláři a k obchodnímu účtu Meteatrader (MT4)-pokud by jste chtěli sami obchodovat.
 4. Po přihlášení do internetové kanceláře – (Purple Zone) si rozkliknete na horní liště „miniFX Strategie“ a do vyhledávacího políčka napíšete „Jostrademus“, poté na ní kliknete. Po jejím rozbalení kliknete na „Připojit ke strategii“
 5. Vytvoří se vám investorský obchodní účet MT4 – tato operace někdy trvá i několik minut, který uvidíte ve své PurpleZone
 6. Na tento investorský účet kliknete v sekci „Účty“ a následně na tlačítko vložit. Budou Vám nabídnuty různé způsoby platby vč. převodu na účet v CZK.
 7. Po odeslání peněz bude během jednoho pracovního dne napojeni na strategii.
 8. Hotovo - doporučujeme nás kontaktovat pro ověření funkčnosti napojení.
 9. V případě dílčích nejasností nebo problémů v systému Vám nabízíme online asistenci.

 

Pro registraci do vysoce agresivní strategie JOSTrade

 1a. Prostřednictvím následujícího odkazu se registrujete u brokera TeleTrade - DJ International Consulting Ltd (registrace - odkaz).
 1b. Pokud se chcete registrovat na Purple Trading s.r.o. použijte prosím tento odkaz. Prosím zkontrolujte si, že je v adresním řádku na konci uveden kód 9724 kde vyplníte úvodní dotazník
 2. Posléze budete vyzváni k zaslání identifikačních dokladů - barevný sken osobního dokladu např. OP a jeden tzv. identifikační doklad např. faktura za plyn, mobil atd. z důvodu ověření adresy. Po jejich schválení se stane Vaše "internetová kancelář" autorizována.
 3. V internetové kanceláři si založíte obchodní účet Metatrader4 (MT4) ve verzi Standard, měna USD. Nezapomeňte si zapsat heslo Master a Investor (toto je tzv. náhledové heslo, které když nám sdělíte tak budeme schopni sledovat zda se všechny operace na Vašem obchodním účtu provádějí správně).
 4. V menu vyberete "Investice" a následně Teletrade Invest a u vybraného obchodního účtu zvolíte volbu "stát se Investorem".
 5. Poté zvolíte "připojit Tradera" a napíšete PH-19754847 - POZOR NUTNO NAPSAT NIKOLIV KOPÍROVAT (profil JOSTrade).
 6. Objeví se Vám popis Provize obchodníka 34 %, dáte další.
 7. Zvolíte procento kopírování - doporučujeme 100 % - určitě nedávejte vyšší.
 8. Pokud budete chtít zaškrtnout položku "Replicate trades that are open at the moment of getting linked to" doporučujeme se s námi nejdříve spojit s ohledem na eventuální otevřené pozice a v jakém časovém úseku se zrovna nachází účtovací období.
 9. Hotovo - doporučujeme nás kontaktovat pro ověření funkčnosti napojení.
 10. V případě dílčích nejasností nebo problémů v systému Vám nabízíme online asistenci.

Neváhejte nás kontaktovat

Vyplňte Vaše jméno
Vyplňte Váš telefon
Vyplňte Váš e-mail
Napište text Vaší zprávy